``Дивовижні`` діляться досвідом

Обмін досвідом Громадської організації «Дивовижні»: Досвід – то такий предмет… Від того, що його ділять, він тільки примножується! Тому ми завжди радо ділимося власними історіями проблем та знахідок, ідеями та винаходами, теоретичними напрацюваннями та практичними навичками.

У цьому розділі ви можете знайти корисні поради, особисті міркування й натхнення для нових проектів. Тут ми у різноманітних форматах (інтерв’ю з фахівцями, статті, замітки) будемо поширювати те, про що дізнались та з чим навчились працювати «Дивовижні». Але розповідатимемо не тільки про власні здобутки! Для «Обміну досвідом» ми підключаємо своїх партнерів, друзів, авторитетних у ГО-секторі спеціалістів – для того, щоб давати вам корисну та цікаву інформацію.

Один із наших головних принципів – відкритість: сміливо беріть наш досвід, наші формати і впроваджуйте їх на місцях! А ще краще – поширюйте далі 😉

Коли ж потребуєте більш детально заглибитись у потрібні вам теми, ви завжди можете до нас звернутися. Якщо ваші потреби й зацікавлення співпадають із нашими напрацюваннями та можливостями, ми будемо раді надати вашій організації фахову допомогу!

 

В рамках обміну досвідом читайте також наш розділ «Блоги«!

 

Изображение
Всесвітній досвід
Ми зібрали для вас кращі практики, для того, щоб ви знаходили в них нові знання та натхнення.
Изображение
#ЗіСпини
Виконавча директорка NGO Centre UA, Інна Борзило, поділилася з Дивовижними своїми досвідами, спостереженнями та роздумами.
Изображение
Тренінги