Ви помітили, що в розділі «Реалізовані» ціла низка проектів, а ось цей розділ – ще тільки свіжорозпечатаний. Тут готується зовсім нова страва, ще гаряченька!

Дивовижні поточні проекти ростуть разом із командою – і не стільки кількісно «вшир», скільки якісно «вглиб». З накопичених досвідів органічно виростають нові ідеї.

От, наприклад, «Соціальний колайдер». Народився він ще у 2015 році як навчальна програма для агентів змін. А у 2017 році ми створили новий, «апгрейджений» колайдер – це вже майданчик для спільної праці й творчості не окремих людей, а цілих команд.

«Соціальний колайдер» для активістів давав потенційним лідерам інструменти, які допомагали їм втілити власні цікаві ідеї та проекти. Наш новий проект «Соціальний колайдер» для ГО так само дає додаткові можливості організаціям та ініціативам. Так історія продовжується на новому рівні! 🙂

Изображение
Конкурс ``Соціальний колайдер 3.0``
Изображение
Зустріч суспільних кварків

«Дивовижні» відкриті до співпраці. Ви можете запропонувати нам цікавий спільний проект або стати нашим партнером. Маєте чіткі, яскраві, зрозумілі ідеї, що, на вашу думку, дуже добре корелюють із нашою діяльністю? Звертайтеся до нас! Щоб спростити цей процес, ми створили для вас коротку й зручну форму зворотного зв’язку.

Запрошуємо всіх до спільної роботи та творчості!

*

*