Дивовижні новини

Кожен день приносить нові виклики та ідеї, зрадоньки та переможеньки.

Ми готуємо для вас дивовижні новини, якими хочемо поділитися. І робимо це всіма (ну майже всіма) приступними нам способами!

* Щоб дізнаватись регулярно про все, що у нас відбувається, радимо підписатись на нашу фейсбучну сторінку. Тут в середньому двічі на день ми розповідаємо про все, що вважаємо цікавим та важливим у царині громадської роботи та активізму:

— проекти та події «Дивовижних» та наших друзів та партнерів;

— #переможеньки (історії успіху агентів змін), до яких ми закликаємо кожного: #Включайся!

— #Хороші_новини з суспільного життя країни та світу та корисні #Можливості для активістів і організацій;

— все цікаве, що можна підгледіти #За_лаштунками_Дивовижних;

— #5ФактівПроНас, що підсумовують нашу роботу щотижня.

* Звичайно, важливо не тільки розказати, але й показати – і це робить наш інстаграм-акаунт.

* Для тих, хто має шалений ритм життя – слідкувати за нашими оновленнями у стислому вигляді можна у твіттері та телеграмі.

* Найбільш важливі теми ми намагаємося висвітлювати детальніше – у статтях та замітках. Деякі з них прямо стосуються нашого життя і нашої діяльності, у деяких ми будемо розповідати про цікаві та надихаючі приклади, ділитися корисними практиками та досвідами.

* Якщо у вас є цікаві ідеї, або власні хороші новини, що стосуються життя громадянського суспільства, – діліться ними!

Ми відкриті до діалогу та зацікавлені у тому, щоб якомога більше людей дізнавалось про те, які позитивні зміни відбуваються в країні та як до них можна долучитись.

«Дивовижні» певні, що конструктивні новини мають бути якомога більше помітними! Бо тоді більше людей можуть стати їх частиною. Давайте разом поширювати зміцнюючий «вірус активізму»! 😉

Изображение
Як створити подію
Шпаргалка для громадських організацій та ініціатив, розроблена на конкретному прикладі підготовки громадського простору uCRAZYans
Изображение
Інституційний грант: Дивовижні плани на три роки
Розповімо вам докладно про інституційний розвиток та плани ГО «Дивовижні» на 2017-2020 роки!
Изображение
Цікаві соціальні ідеї з Мадриду
Коли прагнеш створити щось круте для країни, то кортить довідатись: а що цікавого вже вигадали інші? Ми дізналися про досвід дивовижної Іспанії – і ділимось з вами!
Изображение
«Дивовижні» у Киргизстані
Як частина команди ``Дивовижні`` взяла участь у «Форумі міст», що відбувся у столиці Киргизстану Бішкеку і що там зрозуміла про Україну.
Изображение
Японська рукавичка для Маріуполя
Влітку 2017, до України, в рамках міжнародного проекту Over the wall, приїхала команда художників-волонтерів з Японії та Південної Кореї.

Вони вже не вперше прибувають до інших країн, щоб разом із місцевими малювати цілі символи. Кенскє Міязакі, Чанхун Лі, Кейскє Оно, Сон Мінк та їхні друзі та помічники вже створили промовисті образи на стінах Кенії, Східного Тимору, а тепер і Києва і Маруполя.