Розповідати про позитивні зміни можна різним чином. Наш спосіб – перекладати мову складних понять на мови зрозумілих, сучасних і яскравих образів. Так, щоб активізм міг зацікавити якнайширше коло людей!

Креативні комунікації, що використовують «Дивовижні»:

— Листівки – мова наочна: на маленькому аркушику можеш зустріти такі великі речі як соціальне підприємництво чи громадський бюджет. І вони тут мають живі обличчя 🙂

— Дивовижні блокноти – мова корисна: важлива інформація + простір для думок і планів!

— Соціальні ролики – мова динамічна: за хвилину маєш змогу зануритися у певну проблему і включитися до її осмислення.

Вивчити ці мови нам допомогли роки практичних занять. І ми постійно прагнемо розширювати свій «мовний запас», щоб мати змогу привернути увагу і школяра, і його вчительку, і його дідуся. Прискіпливо вивчаємо аудиторії, ретельно розробляємо інструменти, знаходячи кожного разу найбільш влучні та дотепні «слова».

Іноді здається, що навколо тільки зрада, атмосфера еміграції, корупції та тотальної пасивністі. Але завжди є інша сторона. Дивовижні запрошують придивитись уважніше до маленьких змін, що вже відбуваються. Чим більше «включень», тим світліше.
Вранці вариш каву. Чистиш зуби. Вмикаєш музику. Приємна звичка, корисна звичка, підбадьорююча звичка… Легкі й непомітні, але багато в чому вони творять наш день, а деякі з них є запорукою того, що у нас буде ще багато таких щасливих днів. Проста звичка рятує життя. #Пристебнись!
Изображение
Фільм «uCRAZYans»
Краще раз побачити, ніж сто почути – в цій старій, але актуальній ідеї впевнились ми після хвиль відгуків на соціальне відео «Включайся!». Тож ми засукали рукави і взялись створити власне кіно!

Та найзахопливіша творчість – спільна! Дивовижні відкриті до цікавих проектів та пропозицій. Ми готові ділитись своїми знаннями та інструментами. Зв’язатись із нами просто: скриньку dyvovyzhni@gmail.com перевіряємо постійно й уважно.

Давайте творити у діалозі та співпраці! Разом ми ще більше агентів змін залучимо!

Спостерігати всі наші креативи можна постійно в наших соцмережах: