``Дивовижні`` діляться досвідом

Обмін досвідом Громадської організації «Дивовижні»:

Досвід – то такий предмет… Від того, що його ділять, він тільки примножується! Тому ми завжди радо ділимося власними історіями проблем та знахідок, ідеями та винаходами, теоретичними напрацюваннями та практичними навичками.

У цьому розділі ви можете знайти корисні поради, особисті міркування й натхнення для нових проектів. Тут ми у різноманітних форматах (інтерв’ю з фахівцями, статті, замітки) будемо поширювати те, про що дізнались та з чим навчились працювати «Дивовижні». Але розповідатимемо не тільки про власні здобутки! Для «Обміну досвідом» ми підключаємо своїх партнерів, друзів, авторитетних у ГО-секторі спеціалістів – для того, щоб давати вам корисну та цікаву інформацію.

Один із наших головних принципів – відкритість: сміливо беріть наш досвід, наші формати і впроваджуйте їх на місцях! А ще краще – поширюйте далі 😉

Коли ж потребуєте більш детально заглибитись у потрібні вам теми, ви завжди можете до нас звернутися. Якщо ваші потреби й зацікавлення співпадають із нашими напрацюваннями та можливостями, ми будемо раді надати вашій організації фахову допомогу!

 

В рамках обміну досвідом читайте також наш розділ «Блоги»!

 

Изображение
Тренінги
Наші навчальні заходи – це тренінги, майстер-класи, лекції, що допомагають розібратися у різних видах роботи.
Изображение
Практичні поради
Для того, щоб полегшити пошук для активних людей, які щиро цікавляться поліпшенням того, що їх оточує, ми створили розділ, де збиратимемо практичні поради. Вони стосуватимуться перш за все конкретних справ на користь собі, довкіллю та суспільству
Изображение
Інсайдер
Розкриваємо особливості та таємниці роботи спеціалістів у ГО секторі
Изображение
#ЗіСпини
Активні громадяни та громадянки діляться своїм життєвим та професійним досвідом. Вони розповідають про особистий шлях, що привів їх на те місце, що вони нині займають.
Изображение
Всесвітній досвід
Ми зібрали для вас кращі практики, для того, щоб ви знаходили в них нові знання та натхнення.