«Дивовижні» завжди відкриті до взаємно корисного, конструктивного та плідного спілкування 🙂

Робиш щось цінне для громади? Ти можеш написати нам про свій досвід позитивних змін або соціально важливу ініціативу, до якої долучаєшся – і ми можемо розповісти про це народові в одній із наших соцмережевих рубрик або у рамках спецпроекту.

Маєш ідеї, які вважаєш відповідними діяльності «Дивовижних» – розбудові громадянського суспільства? Ти можеш поділитися ними з нами – і разом поміркуємо, чи можемо ми їх спільно втілити й як саме.

Хочеш співпрацювати з «Дивовижними»? Ти можеш замовити у нас соціально корисний тімбілдинг для своєї команди – і ми спробуємо разом знайти оптимальний для всіх формат. Або ж запропонувати нам співробітництво на певній події – й якщо ми матимемо можливості й ресурси, можемо домовитися про участь. Навіть якщо ми не маємо змоги підтримати всі починання (бо ж у команді обмежена кількість людей, а у добі – годин), ми охоче підтримуємо зв’язок, щоб при нагоді ділитися інформацією та досвідом.

Ми зазвичай намагаємося відповідати всім оперативно у будь-якому випадку. Але, звичайно, у робочий час 🙂 Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 19.00, крім днів державних свят.

До зв’язку, друже!

Ви завжди можете зв'язатися з нами!

Адрес:

М. Київ, вул. Саксаганського, 38-Б