Блоги: Обмін досвідом

Досвід – то такий предмет… Від того, що його ділять, він тільки примножується! Тому наші Блоги завжди містять щирі розповіді про власні історії проблем та знахідок, ідей та винаходів, теоретичні напрацювання та практичні навички.

Один із наших головних принципів – відкритість: сміливо беріть наш досвід, наші формати і впроваджуйте їх на місцях! А ще краще – поширюйте далі 🙂

Якщо ж потребуєте більш детально заглибитись у потрібні вам досвіди, ви завжди можете до нас звернутися. Якщо ваші потреби й зацікавлення співпадають із нашими напрацюваннями та можливостями, ми будемо раді надати вашій організації фахову допомогу!

Изображение
Засновниця ГО ``Дивовижні``
Марія із задоволенням розповідає та ділиться власним досвідом про лідерство, організаційний розвиток, креативні інструменти і розвиток креативності, внутрішні комунікації та свої власні напрацювання.
Изображение
Юлія Шекет
Редакторка ГО ``Дивовижні``
Редакторка «Дивовижних» залюбки ділиться роздумами та порадами з власного досвіду – про важливість якісного контенту та гарної мови в комунікаціях, соцмережі громадських організацій та інші аспекти роботи в громадському секторі.
Yaroslava Korotecka
Ярослава Коротецька
Керує операційною діяльністю ГО ``Дивовижні``
Ярослава ділиться думками та практичними порадами щодо того, як керувати операційною діяльністю, як вибудовувати різні процеси та налагоджувати роботу команди. Розповідає про те, як побудова роботи відбувалася саме в «Дивовижних» – через призму свогодосвіду та розуміння.