Де «Дивовижні» беруть фінансування на проекти?

Ця інформація ніскільки не «засекречена», вона є відкритою для всіх! Свої проекти ми з 2016 року реалізуємо завдяки фінансовій підтримці наших донорів. І про цю співпрацю кожного року розповідаємо (зокрема, у річних звітах за 2016 та 2017 роки)

Проекти:
«Дивовижне залучення: сприяння інноваційному громадянському активізму»

Проект складався з двох частин, перша з яких впроваджувалася з лютого до липня 2016 року, а друга з липня того ж року до березня 2017 року.

У перший період ми почали масштабувати зміни, які впроваджували у Києві, на інші міста. Першими з них стали Дніпро та Запоріжжя. Робота проходила у кілька етапів: спочатку знайомство з містянами та обговорення нагальних проблем, потім Дивовижні тусовки (спільні заходи з благоустрою), далі Свято Міста – і, нарешті, світове кафе, де обговорюються досвіди. Паралельно також проводилися традиційні Дивовижні тусовки у Києві.

У другий період Дивовижні поширили діяльність на Маріуполь та Сєвєродонецьк. Була впроваджена навчально-практичний модуль для активістів «Соціальний колайдер», що допомагала потенційним лідерам спільнот знайти інструменти для втілення їхніх задумів та проектів. У листопаді був проведений форум «Спільний знаменник» у Києві, що порушував питання партнерства у громадському секторі. А ще вийшов соціальний відеоролик «Включайся!» про важливість маленьких кроків до змін, що дуже швидко став вірусним, поширившись мережами.

Загальна сума грантової підтримки за цей період становила приблизно 151 тисячу доларів.

Хто допоміг відбутися:

Проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), що виконується компанією Chemonics і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), що виконується компанією Chemonics і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

 

«Дивовижне об’єднання НДО».

Проект, що тривав 3 місяці (з листопада 2016 до лютого 2017) у Запоріжжі та Бердянську, був направлений на те, щоб вибудувати комунікацію та співпрацю між місцевими громадськими організаціями. В рамках проекту ми проводили: неформальні «сніданки кварків» для знайомства активістів; форум «Спільний знаменник», де фахівці з громадського сектору обмінювались досвідом; серію тренінгів відповідно до актуальних запитів.

Хто допоміг відбутися:

Німецьке товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що підтримує Україну на шляху демократичного розвитку.

 

«Дивовижні uCRAZYans»

Ідея проекту зародилася у Pact в 2015 році, тоді подія проходила як фестиваль соціальних інновацій. У 2017 року uCRAZYans проводився у партнерстві між Pact та ГО «Дивовижні», що долучилися до розробки концепції й зміни формату. Оновлена подія пройшла у 5 містах: Житомирі, Луцьку, Дніпрі, Сумах, Херсоні у форматі громадського простору. Це подія для всіх містян, де вони в інтерактивній формі дізнаються, чим саме займаються громадські організації і соціальні активісти. Мають змогу зрозуміти, яким чином можна долучитись до позитивних змін у країні. А також знайти цікаві соціальні проекти, нових знайомих та однодумців, познайомитись та поспілкуватись на важливі для міста теми.

Хто допоміг відбутися:

Pact – міжнародна неурядова організація, що, зокрема, реалізує проект «Долучайся!», метою якого є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності.

 

«Інституційна підтримка для ГО «Дивовижні»»

Актуальні цілі нашої організації на 2017–2020 рік – підвищити впливовість, ефективність, якість, зрозумілість та видимість громадського сектору для ефективного залучення громадян у його діяльність. Їх ми втілюємо зокрема завдяки програмі «Соціальний колайдер для організацій та ініціатив». Відібрані за конкурсом 5 учасників «Колайдеру» разом із «Дивовижними» протягом року підвищують свої організаційні та комунікаційні спроможності.

Хто допоміг відбутися:

Грантова програма USAID/ENGAGE надає інституційну підтримку національним та регіональним організаціям, мережам та коаліціям, які сприяють розвитку демократичних реформ та залученню їхніх цільових груп до цього процесу. «Дивовижні» отримали грант для інституційного розвитку за результатами конкурсу, проведеного у 2017 році. Загальна сума гранту – приблизно 300 тисяч доларів, що є фінансуванням діяльності на 3 роки. Тобто ця програма стала ключовим джерелом нашого фінансування до 2020 року.

Ми щиро вдячні всім організаціям, за чиєї допомоги здійснюються наші проекти! Це підштовхує нас до нових ідей, до того, щоб розвиватись далі.
Ви теж можете долучитись до організаційного розвитку ГО «Дивовижні». Це дуже легко зробити, перерахувавши будь-яку комфортну для вас суму за допомогою кнопки «Пожертвувати».

 

(кнопка)

[wc_quick_donation]