Хто такі Дивовижні?

Чим займається ГО «Дивовижні» та який шлях ми до цього пройшли

Громадська організація «Дивовижні» об’єднує та посилює активних громадян всієї країни, щоб зміцнювати позитивні зміни в суспільстві.

Наша ідея:

Громадянське суспільство – це рушій змін, а громадські організації та активізм– класна можливість до цих змін долучитися. І то не щось далеке від пересічного мешканця. Ми розповідаємо про людей, які змінюють країну, робимо їхні історії видимими для всіх. А ще гуртуємо таких людей і ділимося з ними набутим досвідом.

Наша історія:

Утворившись у 2013 році, ми пройшли шлях від волонтерської ініціативи, що влаштовувала різноманітні акції з благоустрою – до всеукраїнської організації, зі сталою візією та стратегією. У нас є постійна команда та мережа міцних контактів і партнерств в 11 містах України, а також в інших країнах.

Наша мета – вибудовування потужного майданчика для обміну практиками та співпраці, в якій організації посилюють одна одну. Запрошуємо вас стати частиною цього простору можливостей
Що ми робимо:

А ще для поширення корисних практик ми обмінюємось досвідом, проводимо лекції, воркшопи, неформальні зустрічі активних громадян для обговорення важливих питань, робочі поїздки до столиці та інших міст України для активістів із регіонів тощо.

У 2017-2020 році один із наших основних проектів – «Соціальний колайдер» для організацій та ініціатив, за допомогою якого ми посилюємо наших колег у громадському секторі.

Також прагнемо сприяти розвиткові корпоративної соціальної відповідальності організацій. Із допомогою Дивовижних ви можете, зокрема, провести не тільки яскравий та активний, але й соціально корисний тімбілдинг для своєї команди.

Звідки у нас досвід?
У перші роки нашої роботи ми проводили  у 5 містах України «Дивовижні тусовки» – соціальні акції, урбаністичні проекти, заходи із впорядкування міського простору. За їх допомогою ми з мешканцями міст спільно змінювали довкілля, показуючи, як можна долучатись до суспільної активності.
Ще одним інструментом стала наша освітня програма «Соціальний колайдер» (для активістів). Як фізичний пристрій – заряджені частинки, так само соціальний колайдер «зіштовхував» цікавих людей та їхні творчі ідеї. Завдяки цій програмі ми посилювали місцевих лідерів, допомагали розвивати їхні соціальні ініціативи.
Протягом 2017 року організація Дивовижні провела 5 масштабних подій, що мали назву «Громадський простір uCRAZYans», у п’яти містах України. На цих фестивалях були представлені організації та ініціативи з усієї країни, що працюють заради покращення міст та розбудови громадського суспільства.

Всі охочі містяни знайомились із роботою громадського сектору, надихаючись втіленням корисних проектів – а також мали змогу долучитись до них. Фестиваль соціальних ініціатив uCRAZYans дає можливість провести час пізнавально, весело і цікаво. Тут активні люди з різних куточків країни можуть знайомитись, спілкуватись, ділитись ідеями.

ucrazyans2
Ми любимо й створюємо креативні комунікації
Ми показуємо, як активісти працюють та змінюють країну. А робимо ми це різноманітно – то може бути і неформальний захід на тридцять місцевих активістів, і фестиваль із тисячею відвідувачів. Наші повідомлення «доставляємо» до людей у різні способи: від листівки до соціальних роликів з мільйоном переглядів. Ми прагнемо ділитися досвідом та поширювати наші напрацювання.
Наші соціальні ролики «Включайся!» і «Пристебнись!» стали вірусними у соцмережах, їх показують на всеукраїнських та місцевих телеканалах, ба навіть в автомобілях київського Uber.

Далі – більше: ми зняли короткий фільм про громадське суспільство в Україні на прикладі трьох конкретних історій активізму.

Спільно працювати ефективніше

Долучайтеся до простору взаємодії, давайте разом творити потужне громадське суспільство!